.

.

New
N / B Пренослив Мини Вентилатор, USB Полнење, Три-Брзински Прилагодлив Ветер, Рачна + Десктоп Двојна Намена, Долготрајно Траење На Батеријата, Ултра-Тивка, Со Основа, Ро?

N / B Пренослив Мини Вентилатор, USB Полнење, Три-Брзински Прилагодлив Ветер, Рачна + Десктоп Двојна Намена, Долготрајно Траење

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

€ Ова е пренослив мал вентилатор, изработен од абс материјал, еколошки, безбеден и невкусен, отпорен на абење и издржлив, со usb база за полнење, може да се користи за десктоп и рачни, 3 нивоа на прилагодлива моќност на ветерот, тивко работење, долго траење на батеријата и може да се носи наоколу. €Мал дизајн, лесен за носење, тоа е вашиот летен пренослив партнер, неговата тежина е само 205 грама, лесно може да се држи со едната рака, кога е жешко, лесно може да се земе од вашиот џеб или торба. ●Традиционалниот рачен вентилатор е интегриран во основата за да се реализира иновативната реализација на рачниот вентилатор на масата. Може да се носи со вас или да се стави на работната површина како сосема нов производ. Таа ги исполнува два вида на корисничко искуство. Може да се користи за излегувања, излети, шопинг итн. во секое време, насекаде, без разлика каде се наоѓате. Насекаде, можете да бидете освежени. ●Новоизградените сечила на вентилаторот и ЕДНОНАСОЧНИОТ мотор, како и основната технологија на рамнотежата на протокот на воздух, во комбинација со дизајнот на дијагоналната структура на циклонот од 30°, создаваат посилен и помек ветер, силен ветер и ја кршат границата на големината. ● Оптимизиран дизајн на колото. Оптимизираниот дизајн на чипови за заштеда на енергија овозможува батеријата да даде целосна игра на нејзините перформанси. Има долготрајно траење на батеријата до 8 часа. Потребни се само 3,5 часа за целосно полнење. Исто така, поддржува полнење додека го користите, што може да ве придружува од утро до вечер. Спецификации на производот : Боја : розов материјал : пластика нето тежина : 204,5 g време На Полнење : Околу 3,5 часа Време На Употреба : Околу 2-8 часа Големина : 42x105x207mm капацитет На Батеријата : 2000mah/7,4 wh список за Пакување : вентилатор/прирачник/база/кабел за податоци брза : 1 големината на производот рачно се мери, може да има грешка од 0 до 2 см, што е нормално 2 поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја Одразува вистинската боја на Производот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи