.

.

New
Гај-Технолошки Адаптер За Автомобили Компатибилен Со Полароид ДПА-07051 ДПА-07041 ПДВ-0740 ФКМ-700 ПДВ-0810 ФКМ-1000 ПДВ-0744 ДПА-10040 ПДМ-0724 ПДМ-0713 ПДВ-0825 ПДВ-0855 ПДВ-0802 ПДВ-1042 Пдв-0823 Ф

Гај-Технолошки Адаптер За Автомобили Компатибилен Со Полароид ДПА-07051 ДПА-07041 ПДВ-0740 ФКМ-700 ПДВ-0810 ФКМ-1000 ПДВ-0744

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Влез : Напон DC 12-24 V; Должина На Кабел : 45cm-150cm. Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нова Замена, А не Оригинална. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Пакетот вклучува & Забелешка : 1 x Адаптер За Автомобил, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот адаптер пред да нарачате. Зошто го избирам?- Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање. Лесно се зема насекаде-Висока ефикасност и мала потрошувачка на енергија, ниска температура и без бучава при работа со целосна моќност-Заштитете Го Вашиот Уред : Над Заштита Од Напон, Над Заштита Од Топлина Содржина На Пакетот : 1 х Полнач.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи