.

.

New
HP Бизнис Десктоп ProDesk 600 G6 Десктоп Компјутер-Intel Core i5 10th Gen i5-10500T Hexa-core 2.30 GHz - 16 GB RAM DDR4 SDRAM-256 GB NVMe M. 2 PCI Експрес SSD - Десктоп Мини-Црна

HP Бизнис Десктоп ProDesk 600 G6 Десктоп Компјутер-Intel Core i5 10th Gen i5-10500T Hexa-core 2.30 GHz - 16 GB RAM DDR4 SDRAM-256

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Со повеќе хардвер, десктоп компјутерот нуди брзи и посигурно ефикасни перформанси. Intel Core i5 2.30 ghz процесорот ви обезбедува солидни перформанси за гледање видеа, играње игри и на истиот јазол неговата прилагодливост ве прави попродуктивни. Windows 11 Provos ве прави попродуктивни и покреативни. 256 GB SSD ги одржува активни вашите програми за работа додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за неколку секунди. Интел ХД Графика 630 споделена графичка картичка за гледање ХД видеа, уредување слики и сложени канцелариски апликации. 16 МК меморија за да добиете извонредно искуство во игри. Нуди попрефинета структура и побезбедна за користење на поврзување. Ја зголемува ефикасноста со побрз пренос и споделување на информации. Безбедност Слот функција за подобро потпирање и употребливост. Десктоп мини форма фактор за дополнителна сигурност и сигурност. HP Десктоп Компјутери и сите-во-Оние тоа е лесно да се создаде, игра и поток со моќта на HP.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи