.

.

New
4 парчиња Божиќна Тема Декоративна Шапка Партија Фустан Шапка Облека Додатоци За Дома/Ѕид/Кујна/Соба Декор

4 парчиња Божиќна Тема Декоративна Шапка Партија Фустан Шапка Облека Додатоци За Дома/Ѕид/Кујна/Соба Декор

DEN 899.20

Стока
Во продавницата

Може да се користи како одличен фотографски реквизит кој ќе ви помогне Да поминете понезаборавен Божиќ. Декорацијата во кујната, дневната соба или просторијата за забави и покажете му на роденденското момче или девојче колку се грижите!. Има добра изработка и добра дише, што ви овозможува да ја носите долго време. Можете Да Неверојатна Завршувањето На Вашата Партија. Фината изработка, одличната текстура, удобна и издржлива, не е лесна за кинење, можат да ви служат долго време. Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал. Не се загрева, но помага и во создавање празнична атмосфера, што е многу практично. Совршено ќе го украси вашиот простор. Лесен, практичен, удобен и лесен за носење, Многу квалитетен Божиќен украс. Тоа може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис дали барате извонредни додатоци за Облека со Божиќна тема? Потоа погледнете ја оваа креативна Божиќна капа. Модните и разноврсни реквизити за костими се погодни за учество во разни тематски забави и создавање празнична и топла атмосфера. Изработени од висококвалитетни ткаенини и кадифни материјали, безбедни, издржливи, удобни и дише, што ви носи добро искуство. не исклучителна декорација на забава, туку и совршен подарок за одмор. Тоа ќе биде вашиот добар избор На божиќни материјали.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : Крпа, Кадифен.- Големина : Околу43. 00Х28. 00Х28. 00см/16. 90Х11. 00Х11. 00 инчи.- Има добра изработка и добра дише, што ви овозможува да ја носите долго време.- Не се загрева, но помага и во создавање празнична атмосфера, што е многу практично.- Може да се користи како одличен фотографски реквизит кој ќе ви помогне Да поминете понезаборавен Божиќ.- Лесен, практичен, удобен и лесен за носење, Многу квалитетен Божиќен украс.- Фината изработка, одличната текстура, удобна и издржлива, не е лесна за кинење, можат да ви служат долго време. Пакет Вклучувајќи 4 х Божиќни Капи Совети Поради рачно мерење и снимање на светлина, добиената боја и големина ќе бидат малку поинакви, а вистинскиот производ што го добивате ќе преовладува.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи