.

.

New
Аркени Пролет Акварел Ленти Цвет Зелена Маса Тркач 13х72 Инчи Сезонски Крин Лето Декор Одмор Фарма Куќа Затворен Гроздобер Тема Собирање Вечера Партија Украси

Аркени Пролет Акварел Ленти Цвет Зелена Маса Тркач 13х72 Инчи Сезонски Крин Лето Декор Одмор Фарма Куќа Затворен Гроздобер Тема

DEN 111.84

Стока
Во продавницата

Полиестер. ПАКЕТ И ДИМЕНЗИЈА : пакетот содржи само еден тркач на маса 13 х 72 инчи (33х183см), одговара на маси за 4 до 6 лица. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Погоден за повеќето правоаголни маси, тркалезни маси и квадратни маси. ЛЕСНА НЕГА И ПЕРЕЊЕ : Изработена Од Полиестерска Мешавина со врвен квалитет, која е отпорна на избледување, еднократно, издржлива, преклоплива и може да се пере во машина. ДЕКОРАЦИЈА И ЗАШТИТА : тркачот на маса може да обезбеди заштита за вашата трпезариска маса, да спречи гребење на тврди предмети и да обезбеди декорација за вашиот одмор. ПОВЕЌЕ ДЕКОР : Ако нешто некогаш се случи со вашите аркени производи, ние ќе ви понудиме враќање на средствата или бесплатни замени веднаш. Внесете "АРКЕНИ" во полето за пребарување за да дознаете повеќе идеи за декор на масата "АРКЕНИ".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи