.

.

New
Прашок Шеќер Шејкер, 2 Пакет Шеќер Во Прав Прашина Со Капак, 304 Нерѓосувачки Челик Фино Мрежа Шејкер Во Прав Конзерви, со 16 парчиња Печатење Калапи Матрици

Прашок Шеќер Шејкер, 2 Пакет Шеќер Во Прав Прашина Со Капак, 304 Нерѓосувачки Челик Фино Мрежа Шејкер Во Прав Конзерви, со 16

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Материјал од нерѓосувачки челик 304 за храна : Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, обезбедувајќи издржливост и отпорност на ' рѓа. Шејкер За Шеќер во прав Со Капак : Доаѓа со капак за да го одржува шеќерот во прав свеж и сув помеѓу употребата. Прашок Шеќер Шејкер Прашина : Совршено прашина шеќер во прав, какао, и зачини во текот на печива за професионална завршница. Лесно За Чистење : Едноставно исплакнете со топла вода и сапун, или ставете ја во машина за миење садови за чистење без напор. Лесен за Употреба : со екран со фина мрежа, лесно дистрибуирајте и контролирајте ја количината на пудра на вашите десерти. Спецификација : 304 Шејкер За Шеќер Во Прав од Нерѓосувачки Челик со капак прашина за шеќер во Прав се мали како контејнер и лесни за држење, тие се доволно мали за носење и одлични За готвење На отворено тие се професионални уметнички калапи за создавање прекрасно лате, капучино, шаблони од овесна каша За деца Вклучува 16 шаблони, 16 различни модели за да одговараат на сите ваши потреби и преференции. 304 Големина На Шејкер За прав од нерѓосувачки Челик : Мал : 3,2 Инчи x 2,2 Инчи (Приближно) Голем : 3,7 Инчи x 2,7 Инчи (Приближно) Список На Пакувања : Шејкер За Шеќер во Прав x 2pcs + Калапи x 16 парчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи