.

.

New
Виктор Хедман Тампа Беј Молња Потпишан 2021 Стенли Куп Пак-Автограм Нхл Пакс

Виктор Хедман Тампа Беј Молња Потпишан 2021 Стенли Куп Пак-Автограм Нхл Пакс

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. Виктор Хедман Тампа Беј Молња Потпиша 2021 Стенли Куп Пак Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите На Виктор Хедман. Тампа беј молња сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи