.

.

New
Revlon ColorStay 2-во-1 Компактен Шминка &засилувач; Коректор, Вистински Беж

Revlon ColorStay 2-во-1 Компактен Шминка &засилувач; Коректор, Вистински Беж

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Беспрекорна, деми-мат финиш. 2-во-1 стручно усогласена компактна шминка и коректор ја зема претпоставката од изборот на вашите совршени нијанси. Отпорен на пот : целодневно носење. Солза капка сунѓер совршено се применува основа и коректор. Огледало и апликатор вклучени. Опис На производот Стручно усогласени нијанси на шминка и коректор за беспрекорен, долгоносен изглед кој е совршен за вас. Мазна, свитлива формула со градежна покриеност и деми-мат финиш. Компактен вклучува уникатен апликатор за прецизна апликација и огледало за допири во движење. Изберете вашиот натпревар. Приказна За Брендот Од Ревлон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи