.

.

New
Креативност Полиестерски Маски За Перење Безбедносни Маски Приспособени Празници Животни Цртан Филм-Ликови Филмови Стрипови Комедија Вонземјани

Креативност Полиестерски Маски За Перење Безбедносни Маски Приспособени Празници Животни Цртан Филм-Ликови Филмови Стрипови

DEN 1499.20

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. ●Симпатичен дизајн● : забавниот дизајн за деца ја освои љубовта на многу деца. Вашите деца дефинитивно ќе го сакаат тоа. Совршено одговара на секоја облека или стил. Уникатниот дизајн на цртани филмови ги прави вашите деца посигурни во нивниот секојдневен живот. €Погоден за повеќето луѓе q : Погоден За деца од 5 до 12 години, Покријте ја областа помеѓу мостот на носот, до брадата. Едно парче еластичен материјал може да се прилагоди за совршено да се вклопи, држејќи ги носот и устата на детето покриени, а ушите и лицето на детето нема да бидат болни. €Надградба на материјалот за дишење q : Овие модерни заштитни капаци за лице од цртан филм се изработени од висококвалитетен еколошки материјал полиестер, мек на допир, се перат и нема да му наштетат на кожата на вашето дете или да ја оштетат кожата на бебето. Оваа маска може повторно да се користи и измие директно откако ќе се извалка. € Инструкции за перење ● маската за лице може да се измие кога ќе се извалкаат. Поголемиот дел од прашината, поленот, нечистотијата може да се испуштат по миењето со ладна вода и маската за лице може постојано да се користи. ●Купете со доверба} нашиот сервисен тим обезбедува услуги деноноќно, обезбедувајќи ви беспрекорно искуство од прва класа во секое време. Испратете ни порака, и ние ќе ги решиме сите прашања во рок од 24 часа и нема да поставуваме прашања!. Мода Симпатична Кул Смешна Персонализирајте Ја Креативноста Полиестерски Маски За Перење Безбедносни Маски Уметност Оригинален Дизајн Празници Животни Цртан Филм-Ликови Филмови Стрипови Комедија Спортски Стемпанк Тв Политика Географија Вонземјани Тема За Училишни Спортови Внатрешно Слободно Време Кампување Трекинг Шопинг За Унисекс Момчиња Девојчиња Тинејџер Тинејџер Тинејџер Деца Деца Студенти Семејство Брат Сестра Син Ќерка За Подароци Подароци За Роденден Божиќ Празник На Ноќта На Вештерките Основно Училиште Средно Училиште.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи