.

.

New
Todiys Нови 20Pairs За 20pcs A992 2SA992 + 20pcs C1845 2SC1845 до-92 PNP Транзистори A992-P8YC + C1845-P8YC

Todiys Нови 20Pairs За 20pcs A992 2SA992 + 20pcs C1845 2SC1845 до-92 PNP Транзистори A992-P8YC + C1845-P8YC

DEN 609.60

Стока
Во продавницата

Компатибилен P/N : A992 A992-P8 YC 2 SA992 C1845 C1845-P8 YC 2 SC1845 Опис : Состојба : 100 Проценти Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Електрични Компоненти Боја : Види Слики Инкапсулација : До-92 Големина : 19,2 mm x 4,7 mm x 3,4 mm Количина : 20 Пара Или 40 Парчиња ( 20 Парчиња A992, 20 Парчиња Ц1845 ) Забелешка : Ве Молиме СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ОРИГИНАЛНА СТАВКА СО ФОТОГРАФИИТЕ ПРЕДВИДЕНИ ЗА Огласот ЗА ДА Бидете Сигурни ДЕКА Го Купувате ТОЧНИОТ ДЕЛ. ние не обезбедуваме техничка помош ве молиме бидете сигурни дека сте запознаени со производот пред купување. извинете се однапред.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи