.

.

New
Брејди 6500-9, Квик-Усогласување Етикети, 3 Висина, Црна, Легенда9

Брејди 6500-9, Квик-Усогласување Етикети, 3 Висина, Црна, Легенда9

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Ликовите од винил филм монтирани со картички имаат лепило чувствително на притисок. Добра хемиска, отпорност на нафта и вода. Просечна надворешна издржливост 2-4 години. Земја на потекло : Сад. Нашите готски quik-Align® броеви и букви се изработени од чувствителен на притисок, мат финиш б-933 винил, пигментиран во текот на издржливоста и отпорноста на избледување. Материјалот од индустриско одделение се спротивставува на екстремните температури, абразијата и обичните растворувачи и агресивното лепило држи со години и во затворени простории и на отворено кога се нанесува на чисти, суви површини. Само-растојанието, само-усогласувачките ликови се испреплетуваат за да обезбедат совршено растојание за знаците со професионален изглед секој пат. Чувајте ги вашите Комплети Quik-Align® тековни со тоа што ќе ги наполните Со Десет замени За Пакувања. Стандарден пакет : 10 идентични знаци или стрели по пакет ( $ , & и интерпункција се 5 по пакет). Нарачајте во количини на пакети.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи