.

.

New
Lorzor Airtag Паричник за мажи со држач за воздушна таг, минималистичка машка кожа Поп -до -паричник Тенок бифолд држач за држач за картички РФИД блокирајќи паметен парич?

Lorzor Airtag Паричник за мажи со држач за воздушна таг, минималистичка машка кожа Поп -до -паричник Тенок бифолд држач за држач

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

Мека кожа од микрофибер и брз пристап - Површината на микрофибер кожа е мазна, мека и удобна за долготрајна издржливост. Мека кожа од микрофибер и брз пристап - Површината на микрофибер кожа е мазна, мека и удобна за долготрајна издржливост. Вградениот слот за картички може да задржи до 5 преклопувачки пари или 2-4 картички, минималистичкиот паричник за Airtag за мажи може да ги задоволи вашите дневни потреби. Вградениот слот за картички може да задржи до 5 преклопувачки пари или 2-4 картички, минималистичкиот паричник за Airtag за мажи може да ги задоволи вашите дневни потреби. Магнетско затворање и РФИД Функција против кражба-Лорзор Минималистички паричник со држач за воздушна таг е високо-одделение алуминиумска легура кутија + кожа со висок степен на микрофибер, со силни магнети од 2 парчиња можат совршено да го затворат вашиот паричник. Паричникот на Lorzor Air Tag со држачот на Airtag има вграден џеб што го задржува вашиот воздушен таг цврсто нема да изгуби. Совршената комбинација на метал и кожа го прави минималистичкиот паричник за мажи потрајни и луксузни. Прекрасен подарок - спакуван во луксузен пакет , целосно чувство за фенси распакувачка атмосфера. Паричникот на Lorzor Air Tag со држачот на Airtag има вграден џеб што го задржува вашиот воздушен таг цврсто нема да изгуби. Поп -доп дизајн : Брз пристап со картички на чешма на копче со една рака. Тенок паричник со држач за воздушна таг е дебел 0,6 инчи, што е исклучително тенок и не покажува претерано. Лесно следете го вашиот паричник и никогаш не го губите. Прекрасен подарок - спакуван во луксузен пакет , целосно чувство за фенси распакувачка атмосфера. Со дизајнот на притисок за брз пристап, направете го преминот на кожата на кожата за Airtag за да ги извади картичките непречено, што е најефикасен начин лесно да се појават сите картички.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи