.

.

New
Филигрански Нокти, Големина 40, Цврст Месинг, Финиш На Никел, 250 Парчиња По Пакување

Филигрански Нокти, Големина 40, Цврст Месинг, Финиш На Никел, 250 Парчиња По Пакување

DEN 71.36

Стока
Во продавницата

Месинг. Направено во НАС. 250 парчиња по пакување. Тешката цврста месинг конструкција обезбедува најквалитетна завршница. Острите огради ги пробиваат повеќето материјали и се виткаат за најудобно прицврстување. Произведено Во Сад Од Метални Производи Ц & Ц. Должина На Пронг = 0.112 Инчи., Собрани Висина = 0.05 Во., Дијаметар = 0.368 Во. Месинг. Направено во НАС. 250 парчиња по пакување. Тешката цврста месинг конструкција обезбедува најквалитетна завршница. Острите огради ги пробиваат повеќето материјали и се виткаат за најудобно прицврстување. Произведено Во Сад Од Метални Производи Ц & Ц. Должина На Пронг = 0.112 Инчи., Собрани Висина = 0.05 Во., Дијаметар = 0.368 Во. Опис На производот Ц & Ц Метални Производи ги произведува најдобрите метални глави за нокти во светот за мода, тапацир, мебел и додатоци. Тие се направени во САД со најквалитетен месинг метал до најтесни толеранции на прецизност. Нивните галванизирани метални завршетоци убаво ги разубавуваат производите и издржливиот слој трае тестот на времето. Главите на ноктите може да се прицврстат со нивните силни и еластични огради кои пробиваат низ материјалот и се наведнуваат од другата страна за да формираат стегнат цврст стисок. Тие можат да се користат со повеќето алатки за рачно прицврстување со стандардна големина и тие се златен стандард за алатки за автоматско прицврстување храна. Од 1914 Година, Металните Производи Ц & Ц се водечки снабдувач на глави за нокти на секој континент. Столпчињата за глава за нокти се развиени за употреба на чевли, чанти, јакни, нараквици, јаки за кучиња, кошули, панталони, мебел, завеси и многу повеќе. Од Производителот Ц & Ц Метални Производи ги произведува најдобрите метални нокти во светот за мода, тапацир, мебел и додатоци. Тие се направени во САД со најквалитетен месинг метал до најтесни толеранции на прецизност. Нивните галванизирани метални завршетоци убаво ги разубавуваат производите и издржливиот слој трае тестот на времето. Главите на ноктите може да се прицврстат со нивните силни и еластични огради што пробиваат низ материјалот и се наведнуваат од другата страна за да формираат стегнат цврст стисок. Тие можат да се користат со повеќето алатки за рачно прицврстување со стандардна големина и тие се златен стандард за алатки за автоматско прицврстување храна. Од 1914 Година, Металните Производи Ц & Ц се водечки снабдувач на глави за нокти на секој континент. Столпчињата за нокти се развиени за употреба на чевли, чанти, јакни, нараквици, јаки за кучиња, кошули, панталони, мебел, завеси и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи