.

.

New
Канон ЕОС Бунтовник Т5 10х Висока Дефиниција 2 Елемент Блиску До Објективот .

Канон ЕОС Бунтовник Т5 10х Висока Дефиниција 2 Елемент Блиску До Објективот .

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Висока Дефиниција (Закосен Дизајн) +10 Објективи Одблизу. Висок Индекс / Ниска Дисперзија 2 Елемент Оптички Стакло. Целосно Мулти-Обложени & Навој. Анти-Рефлексија Слој. Брз Авто-Фокус / Инфрацрвена Компатибилен. Оптичките објективи одблизу се за брза и лесна фотографија одблизу. Објективот одблизу е навртуван на предниот дел на објективот како филтер, во овој случај повлекувачкиот прстен ќе овозможи макро објектив со поголема големина да се монтира на помал отвор на објективот (овој метод е прифатлив и ги пренесува сите главни упатства за брендови). Оваа леќа има два ахроматски елементи за корекција на хроматските аберации. Тие не ги деградираат високите оптички перформанси што произлегуваат од природните леќи на вашите камери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи