.

.

New
Брилијантни Алатки 1/2 Завртка Драјвер Приклучок Во Собата За Внатре Шестоаголник 30 Парчиња, Други

Брилијантни Алатки 1/2 Завртка Драјвер Приклучок Во Собата За Внатре Шестоаголник 30 Парчиња, Други

DEN 2744.32

Стока
Во продавницата

1/2" штекер за шрафцигер поставен за внатрешен шестоаголник, 30 парчиња. Земја На Потекло : ГЕРМАНИЈА. Модел Бр : 4042146775905. Димензија : 2.95"H x 15.35"L x 11.81" W. KS АЛАТКИ Werkzeuge-Mashinen Gmb H е еден од водечките меѓународни добавувачи на алатки и опрема за работилници од основањето Во 1992 година Во Германија. Постојаниот напор за иновации е централен дел од напорите На двајца партнери Петеркин и Орхан Алтин. Повеќе од 350 вработени од девет гранки низ целиот свет придонесоа за оваа мотивација и постојано успеаја и постојано растеа заедно. Брендот KS TOOLS отсекогаш изјавувал висок квалитет, атрактивен сооднос цена / перформанси, насоченост на решението и флексибилност. Ние нудиме интелигентни и издржливи производи за корисници во широк спектар на индустрија, и стандардни и специјалитети. Само продажбата на добри алатки не е доволна. Сакаме да ги подигнеме резултатите на пазарот со производствен процес, внатрешно обезбедување на квалитет, компетентен тим по продажбата. Ние дополнително ја зајакнуваме сертификацијата на системот за управување во согласност со ДИН ИСО 9001. Тој е еден од најголемите меѓународни производители на алатки со клиенти во повеќе од 135 земји. И ние се уште не сме завршиле. Нашата Визија : Станете еден од водечките светски добавувачи на алатки со експертиза во преработувачката индустрија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи