.

.

New
iopqo caito костуми мажи мажи кратки комплети летни тенки судири спортски рекреатни ракави во боја лента за боја тенок фит

iopqo caito костуми мажи мажи кратки комплети летни тенки судири спортски рекреатни ракави во боја лента за боја тенок фит

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Должина на ракавот : краток ракав. Материјал : Мешавина од памук. Стил : Обичен, спорт. Дебелина : тенка. Tailo костуми мажи мажи кратки комплети летни тенки судири спортови рекреација за слободно време на ракав, ленти за боја, тенок вклопат menskendgender : menfit : fit toure to the големини должина : кратко ракав што го добивате : 1 компјутер мажи блуза+1 парчиња мажи панталони панталони, вклучувајќи и јаже : случајни, спортски, спортови .Ситлива за сезоната, јас сум добар избор да имам сет во лето. ТОАТНОСТ : Тенкација : Дневно, случајно, Спортски сезони : Лето како да се измие : ладно миење на рацете, виси или линија суво2. Стиливиот и модниот дизајн ве прават повеќе привлечен материјал : Памук Blend3.Прет за секојдневно, спорт, обичен, сигурен сум дека ќе ви се допадне!

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи