.

.

New
HGomx Гавран Биро Светилка, Гавран Светилка, Птица Светилка, СМОЛА ПРЕДВОДЕНА Птица Светилка За Спална Соба/Канцеларија/Дневна Соба/Фарма Арт Деко Со Приклучок

HGomx Гавран Биро Светилка, Гавран Светилка, Птица Светилка, СМОЛА ПРЕДВОДЕНА Птица Светилка За Спална Соба/Канцеларија/Дневна

DEN 607.84

Стока
Во продавницата

Оваа уметничка врана светилка сега изгледа како готска врана која држи скапоцен кристал. Иконските дизајни додаваат посебен карактер во вашиот дом, а темата Хари Потер е особено погодна за детски соби. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа уникатна гавранска столна ламба е врежана од смола, има доволно тежина и е многу цврста. Карактеристики : Гавранската Светилка има реални детали, нежни модели на пердуви, живописни канџи и слатки мали очи, исто како вистинска врана што седи таму. Разноврсна : Светлината На Гавранот има димензии 11,6 "х 7,3" со дополнителен долг кабел од 5,3 " прикачен на сијалицата. Како декоративна светлина, светлината на врана може да се користи во многу сцени, како што се масата во дневната соба, спалната соба, канцеларијата, ноќната маса, барот и градината. Без разлика дали е ден или ноќ, тоа е убаво внатрешно и надворешно осветлување. СОВРШЕН ПОДАРОК : Ноќното Светло На Гавранот има исклучително светла сијалица што привлекува око. Уникатниот дизајн е совршен за додавање шармантна боја во вашата дневна соба, спална соба, сакана од многу љубители на врана, а исто така и совршен подарок за одмор/роденден/Божиќ/Ноќта на Вештерките. Сијалица.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи