.

.

New
Алипис Мал терариум 3 парчиња колекционерски колекционерски растителни занаети во форма на растителни накит Дома тегла декорација античка клош декоративна глобу?

Алипис Мал терариум 3 парчиња колекционерски колекционерски растителни занаети во форма на растителни накит Дома тегла декорација

DEN 594.24

Стока
Во продавницата

Терариум за стакло растенија : изработено од врвен материјал, што е и практично за долго време. Стаклен штанд за торта : Прекрасната изработка обезбедува деликатни детали за вас, што е практично и исклучително. Терариум со купола тегла : се одликува со нежен изглед, долг животен век, декор е исклучителен и уникатен. Едноставно зачувано покритие со цветно стакло : Хидропонска вазна за пластери може да се користи со микро пејзаж, фигурини, цвеќиња, итн. Изгледа навистина исклучително. Покријте : Чувајте ја оваа стаклена покривка на полица или површина на таблети и интригантна декорација на кој било амбиент. Терариум за стакло растенија : изработено од врвен материјал, што е и практично за долго време. Стаклен штанд за торта : Прекрасната изработка обезбедува деликатни детали за вас, што е практично и исклучително. Терариум со купола тегла : се одликува со нежен изглед, долг животен век, декор е исклучителен и уникатен. Едноставно зачувано покритие со цветно стакло : Хидропонска вазна за пластери може да се користи со микро пејзаж, фигурини, цвеќиња, итн. Изгледа навистина исклучително. Покријте : Чувајте ја оваа стаклена покривка на полица или површина на таблети и интригантна декорација на кој било амбиент. Список на пакети 1 x стаклена обвивка 1 x Карактеристики на основата на дрво - Декорот за стакло на капакот доаѓа со добар материјал, не е лесен за деформирање или стаклена дисплеј купола со основа. -Материјал : покривка од дрво и стакло. - Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост, дизајн на рамен дно, што е стабилна купола за стаклена торта. - Може да се користи со микро пејзаж, фигурини, цвеќиња, итн. Изгледа навистина исклучителен сад за растителни териум. - Се одликува со компактна големина, без да заземате премногу простор на куполата на десктоп стакло. -Сиза : 13.50x13.50x16.00cm; /5.31x5.31x6 Бесмртна цветна стаклена аспиратор. - Стаклената купола може да се користи и за прикажување на продавници за стоки како што се накит, свеќи и други капаци на куполата на самовила за мали производи. -Којност : Како што е прикажано стаклото куполи, описи со зачувано цветно стакло, ова занаетчиско прикажување на куполата на куполата со база е дневен додаток за украси што добро ги украсува и штити вашите зачувани занаети. Покријте го одличниот и живописен дизајн, кој е романтичен и уникатен. Glass Plant Terrarium Тоа е прекрасен декор за сцената во затворен и на отворено.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи