.

.

New
МУЛ Сад Црно Знаме Мапа Автоматски Браник Амблем За Автомобили Камиони Лаптоп Ѕид

МУЛ Сад Црно Знаме Мапа Автоматски Браник Амблем За Автомобили Камиони Лаптоп Ѕид

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

Изработени Од Алуминиум На Авиони. Врежана, Црна Сјајна/Мат завршница. Отпорен НА УВ, доволно Издржлив за да трае под сите временски услови. Големина на амблемот : 7" х4 " Дебелина : 0,039 "(1мм). Доаѓа СО 3м лепило назад за стап на. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ЌЕ добиете, ТОЧНО [КАКО НА СЛИКАТА] / ТОЧНО [ КАКО ШТО Е ОПИШАНО ]. Ние се гордееме со испорака на производи со врвен квалитет и сме горди што ја нудиме нашата пријателска гаранција за враќање на парите од 90 дена во случај да не сте 100% задоволни и сакате да го вратите производот од која било причина. Изработени Од Алуминиум На Авиони. Врежана, Црна Сјајна/Мат завршница. Отпорен НА УВ, доволно Издржлив за да трае под сите временски услови. Големина на амблемот : 7" х4 " Дебелина : 0,039 "(1мм). Доаѓа СО 3м лепило назад за стап на. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ЌЕ добиете, ТОЧНО [КАКО НА СЛИКАТА] / ТОЧНО [ КАКО ШТО Е ОПИШАНО ]. Ние се гордееме со испорака на производи со врвен квалитет и сме горди што ја нудиме нашата пријателска гаранција за враќање на парите од 90 дена во случај да не сте 100% задоволни и сакате да го вратите производот од која било причина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи