.

.

New
Кевин Марфи бесплатно крем за задржување, 3,4 унца

Кевин Марфи бесплатно крем за задржување, 3,4 унца

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Флексибилен крем за стилизирање на стилизирање со природен сјај. Содржи есенции на Бергамот и ванила, погодни за сите типови коса. Без парабен, средно држење, додава природен сјај, ефект на задебелување на косата, сјајна завршница, ги подмачкува косата и скалпот. Димензија на пакетот на артикалот : 3.302cm L x 6.35cm W x 9.144cm H. Флексибилен крем за стилизирање на стилизирање со природен сјај. Содржи есенции на Бергамот и ванила, погодни за сите типови коса. Без парабен, средно држење, додава природен сјај, ефект на задебелување на косата, сјајна завршница, ги подмачкува косата и скалпот. Димензија на пакетот на артикалот : 3.302cm L x 6.35cm W x 9.144cm H. Флексибилен крем за стилизирање на стилизирање со природен сјај. Содржи есенции на Бергамот и ванила, погодни за сите типови коса. Без парабен, средно држење, додава природен сјај, ефект на задебелување на косата, сјајна завршница, ги подмачкува косата и скалпот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи