.

.

New
Клип За Појас За лизгање Само За Samsung Galaxy A51-5G Голи Користејќи Никаков Случај

Клип За Појас За лизгање Само За Samsung Galaxy A51-5G Голи Користејќи Никаков Случај

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

1 - Нема Механички или пружини за прилагодување за да одговараат на Вашиот Телефон. 2-Не-Вртлив ( Пејзажен режим само за цврстина). 3-екранот На Телефонот мора да биде свртен внатре. 4-Лесен За Употреба, Само Лизгајте Телефонот Е Цврсто Држен на Место. 5-За Да Го Отстраните Телефонот, Само Притиснете Ја Горната Закривена Чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел назад и извадете го. 1 - Нема Механички или пружини за прилагодување за да одговараат на Вашиот Телефон. 2-Не-Вртлив ( Пејзажен режим само за цврстина). 3-екранот На Телефонот мора да биде свртен внатре. 4-Лесен За Употреба, Само Лизгајте Телефонот Е Цврсто Држен на Место. 5-За Да Го Отстраните Телефонот, Само Притиснете Ја Горната Закривена Чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел назад и извадете го. Футролата за Прицврстување На Ременот е изработена по нарачка, конструирана и дизајнирана за цврстина и издржливост. Држачот за клип за ремен е конструиран од висококвалитетна абс пластика, со 1,5 - инчен ненавртлив Клип За Појас Кидекс. Оваа футрола за штипки за ремени е направена по нарачка и е направена за да одговара на телефонот и куќиштето за кое е нарачана. Значи, ова не е универзална футрола, ова е специјално направено за вашиот уред. Поради природата и цврстината на клипот на ременот, тој е направен да работи само во режим на пејзаж, овој производ е овозможен поради голем број барања на клиентите. ТЕЛЕФОНОТ И КУЌИШТЕТО НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ. МЕЃУНАРОДНИТЕ НАРАЧКИ СЕ ДОБРЕДОЈДЕНИ. НАРАЧКИТЕ ЗА КОЛИЧИНА СЕ ПРИФАЌААТ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи