.

.

New
Смешноста на африканскиот слон црна печатена торба за пелена за бебешки торби за бебиња водоотпорна торба за патување на рамо за мајка и тато

Смешноста на африканскиот слон црна печатена торба за пелена за бебешки торби за бебиња водоотпорна торба за патување на рамо

DEN 1484.80

Стока
Во продавницата

полиестер. Направени во САД или увезени. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Перење. Димензии на торбата за бебиња : 11 x 15,7 x 7 инчи (L x H x W). Дневно дизајниран со џеб за главен капацитет, страничен џеб, предна џеб за патент, мала кутија за складирање, мулти -џеб дизајн. Ова е една мултифуктивна торба. Бојата има црна , сива и црвена. Бебе торба Унисекс материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина. на работи за нејзиното/неговото бебе кога се дружи. Дизајн торба за рамо : Нашиот смешен дизајн на торби за рамо со шема отпечатена на торбата и посебен оддел за складирање на различни предмети за залив. Широк спектар на предмети потребни за да излезат на отворено и патување. Голем капацитет : Врвен дизајн на затворање на поштенски патенти, лесен за чување и одземање, пространа и независна област за дизајн на шише, попогодно за usemulti џебовите со доволно простор за сите ваши работи, вклучително и шише за медицинска сестра, пелена, хартија за ткиво, облека за бебе и др. Шема за печатење на ранецот за печатење по продажбата : Ние сме уверени во торбите за печатење на пелена, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашата симпатична торба за бебиња. полиестер. Направени во САД или увезени. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Перење. Димензии на торбата за бебиња : 11 x 15,7 x 7 инчи (L x H x W). Дневно дизајниран со џеб за главен капацитет, страничен џеб, предна џеб за патент, мала кутија за складирање, мулти -џеб дизајн. Ова е една мултифуктивна торба. Бојата има црна , сива и црвена. Бебе торба Унисекс материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина. на работи за нејзиното/неговото бебе кога се дружи. Дизајн торба за рамо : Нашиот смешен дизајн на торби за рамо со шема отпечатена на торбата и посебен оддел за складирање на различни предмети за залив. Широк спектар на предмети потребни за да излезат на отворено и патување. Голем капацитет : Врвен дизајн на затворање на поштенски патенти, лесен за чување и одземање, пространа и независна област за дизајн на шише, попогодно за usemulti џебовите со доволно простор за сите ваши работи, вклучително и шише за медицинска сестра, пелена, хартија за ткиво, облека за бебе и др. Шема за печатење на ранецот за печатење по продажбата : Ние сме уверени во торбите за печатење на пелена, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашата симпатична торба за бебиња. Голем капацитет мултифункционални торбички водоотпорни бебешки торбички патувања Пакет за унисекс мајки и тато карактеристики со смешна шема отпечатена на секоја торба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи