.

.

New
Соло Номад Патување Актовка, 15.6-Инчен лаптоп торба, Лесен Тса Контролен Пункт Пријателски актовка Со рамо лента За Жени, Мажи, Сива

Соло Номад Патување Актовка, 15.6-Инчен лаптоп торба, Лесен Тса Контролен Пункт Пријателски актовка Со рамо лента За Жени, Мажи,

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Актовка За лаптоп : оваа мека странична актовка има целосно обложена преграда за лаптоп од 15,6 инчи, внатрешен џеб за таблети, дел за преден организатор со целосна големина и отстранлив прилагодлив ремен за рамо. Работа и Патување : Одлично за студенти и патници, оваа чанта за лаптоп пријателска за контролен пункт ќе ви помогне брзо да ја пребродите безбедноста на аеродромот; Лесно се лизга преку повеќето телескопски рачки за багаж. Соло Има Грб : гарантираме дека секоја торба ќе биде ослободена од дефекти во материјалите и изработката 5 години од датумот на купување, и секоја кутија за таблети за 1 година од датумот на купување*. Продолжете Да Се Движите Со Стил : Нашите одржливо дизајнирани куфери, торби за носење, тркалачки кутии, ранци, актовки, чанти за гласници, хибридни чанти и многу повеќе го носат динамичниот дух На Њујорк на вашето патување. Соло : Основан во 1940 година, нашиот семеен бизнис од трета генерација е горд што го претставува градот што е наш дом; ние комбинираме посветеност на занаетчиството со талент за урбана, стилска иновација. Патување Актовка. Актовка За лаптоп : оваа мека странична актовка има целосно обложена преграда за лаптоп од 15,6 инчи, внатрешен џеб за таблети, дел за преден организатор со целосна големина и отстранлив прилагодлив ремен за рамо. Работа и Патување : Одлично за студенти и патници, оваа чанта за лаптоп пријателска за контролен пункт ќе ви помогне брзо да ја пребродите безбедноста на аеродромот; Лесно се лизга преку повеќето телескопски рачки за багаж. Соло Има Грб : гарантираме дека секоја торба ќе биде ослободена од дефекти во материјалите и изработката 5 години од датумот на купување, и секоја кутија за таблети за 1 година од датумот на купување*. Продолжете Да Се Движите Со Стил : Нашите одржливо дизајнирани куфери, торби за носење, тркалачки кутии, ранци, актовки, чанти за гласници, хибридни чанти и многу повеќе го носат динамичниот дух На Њујорк на вашето патување. Соло : Основан во 1940 година, нашиот семеен бизнис од трета генерација е горд што го претставува градот што е наш дом; ние комбинираме посветеност на занаетчиството со талент за урбана, стилска иновација. Патување Актовка. Гарантирано Ќе Биде Незапирливо! Соло Њујорк отсекогаш ти го добивал грбот. Значи, ние гарантираме дека секоја торба ќе биде ослободена од дефекти во материјалите и изработката пет години од датумот на купување и секоја кутија за таблети за една година од датумот на купување. Извинете, но ова не вклучува штета предизвикана од нормално абење, злоупотреба, занемарување или неовластена поправка. Секое оштетување на содржината на торбата или слични трошоци не се покриени Доколку ви треба услуга На Вашиот Соло производ, јавете ни се во сад во 800.333.6292 за време на нормалното работно време понеделник – петок од 9 до 5 часот НАУТРО, или контактирајте не преку нашиот формулар за контакт.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи