.

.

New
Рачно Изработена Индиска Ајурведа Здравје Корисна Чиста Бакарна Кригла За Вода Садови За Пиење Кои Служат Московски Мазги Чаши Барвер Дома Хотел Тамблери Чаши по ?

Рачно Изработена Индиска Ајурведа Здравје Корисна Чиста Бакарна Кригла За Вода Садови За Пиење Кои Служат Московски Мазги Чаши

DEN 1551.84

Стока
Во продавницата

6 парчиња кригла. Капацитет : 12 Течни унци. Рачно изработен предмет. Материјал : Метал. Оваа Традиционална ставка Е Одлична За Вашиот Дом/Ресторан Бар Колекција, Исто така, Во Патување. 6 парчиња кригла. Капацитет : 12 Течни унци. Рачно изработен предмет. Материјал : Метал. Оваа Традиционална ставка Е Одлична За Вашиот Дом/Ресторан Бар Колекција, Исто така, Во Патување. Бакар Москва Мазга Кригла 100% Чисти Цврсти Бакарни Чаши Чаши Необложени 16 Мл Убава Вотка Пиво Кригла 100% Чисти Цврсти Бакарни Чаши Чаши Необложени 16 Мл Убава Вотка Пиво Кригла.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи