.

.

New
Независно тргување копродукции - Легенда - Премиум тешка категорија со качулка со качулка - IND5000P

Независно тргување копродукции - Легенда - Премиум тешка категорија со качулка со качулка - IND5000P

DEN 649.28

Стока
Во продавницата

70% памук, 30% полиестер. Увезени. Затворање на истегнување. 13,5 мл./Yd² (САД) 22,5 мл. Исечете ја ткаената етикета. Антички сребрени очни капаци. 520gm 100% памук 1x1 ребра на манжетна и лента за половината. Двојно руно наречен аспиратор. Двојни странични панели за ребра за истегнување. Тешка 100% памук за чевли за чевли со антички сребрени совети. Обратно шиење на Coverstitch на сите шевови за издржливост и премиум финиш. Панели за тело и аспиратори зашиени со вкрстено зрно за да се ограничи намалувањето и скратувањето по миењето. 13,5 мл./Yd² (САД) 22,5 мл. Исечете ја ткаената етикета. Антички сребрени очни капаци. 520gm 100% памук 1x1 ребра на манжетна и лента за половината. Двојно руно наречен аспиратор. Двојни странични панели за ребра за истегнување. Тешка 100% памук за чевли за чевли со антички сребрени совети. Обратно шиење на Coverstitch на сите шевови за издржливост и премиум финиш. Панели за тело и аспиратори зашиени со вкрстено зрно за да се ограничи намалувањето и скратувањето по миењето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи