.

.

New
Ву Танг клан лого жолти и црни дневни панталони

Ву Танг клан лого жолти и црни дневни панталони

DEN 399.20

Стока
Во продавницата

100% памук. Направени во САД или увезени. Затворање на половината за влечење. Само миење на рацете. Официјално лиценцирана стока на кланот Ву-Танг; Стандарден стандард за возрасни unisex вклопување; Панталони за пижама, направени од 100% памук; Прилагодливо затворање на влечење за удобно вклопување. Се одликува со логото на иконскиот Wu-Tang Clan Hip Hop Group во сеопфатен печатен додаток против црна позадина; Пижамите на кланот Ву-Танг се забавни за носење без оглед на времето, денот. Подарок за fansубителите на хип-хоп, клан Ву-Танг или кој било од спин-оф уметниците на Ву и соло албуми; Меко и удобно за носење кога се разладувате во куќата гледајќи спорт или омилени филмови. Логото на иконскиот клан Ву-Танг е веднаш препознатливо; Прави одличен подарок за празници за луѓето во вашиот живот кои веќе имаат сè друго и би имале корист од поседување пижами на Ву. Достапно во големини до 2xl; Идеално да се носите кога ќе се разладите во куќата или откако само сте имале Денот на благодарноста и треба да ви ги дозволите пантолоните за да можете да имате повеќе простор за десерт. Донесете го ракусот оваа празнична сезона кога сите седат околу новогодишната елка, отворајќи ги своите подароци и сите добиваат пар од овие супер кул, супер забавни, супер меки и супер удобни пижами на кланот Ву-Танг. Wu-Tang не е ништо со F со, и кога ќе ги имате овие панталони за возрасни со хип-хоп за возрасни унисекс, на ќе се чувствувате како да можете да постигнете нешто. Без разлика дали се пишува свежа рима, чистење на гаражата или ја гледате вашата омилена ТВ серија, овие панталони за дневни панталони за пижама за возрасни унисекс имаат сериозен уличен кредит.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи