.

.

New
Petitebella мојот прв фустан за кученце за Ноќта на вештерките

Petitebella мојот прв фустан за кученце за Ноќта на вештерките

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Препорачајте тежина - xs 1-4 bs; S 4-8 bs; М 8-13 фунти; L 13-17 фунти; XL 17-25 фунти; Xxl 25-32 фунти; 3x L 32-40 фунти. Дизајн на мали раси на кучиња, проверете ја Препорачајте ја тежината пред нарачката. Направено од памук и полиестер, дишење и истегнување, ја избегнува статичката и ја штити чувствителната кожа на кучето. Ако домашно милениче е на границата помеѓу големини, препорачајте да изберете големина нагоре. Обратно пред да се измие за потрајно. Препорачајте тежина - xs 1-4 bs; S 4-8 bs; М 8-13 фунти; L 13-17 фунти; XL 17-25 фунти; Xxl 25-32 фунти; 3x L 32-40 фунти. Дизајн на мали раси на кучиња, проверете ја Препорачајте ја тежината пред нарачката. Направено од памук и полиестер, дишење и истегнување, ја избегнува статичката и ја штити чувствителната кожа на кучето. Ако домашно милениче е на границата помеѓу големини, препорачајте да изберете големина нагоре. Обратно пред да се измие за потрајно. Производ вклучува : Препорачана тежина на фустанот : големина XS : 1 - 4 фунти големина S : 4 - 8 фунти големина М : со големина од 8 - 13 фунти L : со големина од 13 - 17 фунти XL : со големина од 17 - 25 фунти XXL : со големина од 25 - 32 фунти со големина 3xl : 32 - 40 фунти Мерење : големина xs; Подготвување на градите : 11,4 - 11,8 инчи; Должина на задниот дел : 7,5 - 7,9 инчи; Должина на фустанот : 11 инчи; Подготвување на вратот : 7,1 - 7,5 инчи со големина; Подготвување на градите : 13.3 - 13,7 инчи; Должина на задниот дел : 9 - 9,4 инчи; Должина на фустанот : 12,5 инчи; Подготвување на вратот : 9 - 9,4 инчи големина М; Подготвување на градите : 16.1 - 16,5 инчи; Должина на задниот дел : 11,2 - 11,6 инчи; Должина на фустанот : 14 инчи; Подготвување на вратот : 10,2 - 10,6 инчи со големина L; Подготвување на градите : 18.1 - 18,5 инчи; Должина на задниот дел : 13 - 13,4 инчи; Должина на фустанот : 16,1 инчи; Подготвување на вратот : 11,8 - 12,2 инчи со големина XL; Подготвување на градите : 20,4 - 20,8 инчи; Должина на задниот дел : 15 - 15,4 инчи; Должина на фустанот : 17,3 инчи; Подготвување на вратот : 12,2 - 12,6 инчи со големина XXL; Гртот на градите : 22,4 - 22,8 инчи; должина на задниот дел : 17.1 - 17,5 инчи; Должина на фустанот : 18,9 инчи; Подготвување на вратот : 13,7 - 14,1 инчи со големина 3x L; Подготвување на градите : 26,8 - 27,5 инчи; Должина наназад : 20,9 - 21,3 инчи; Должина на фустанот : 22,8 инчи; Подготвување на вратот : 15,8 - 16,5 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи