.

.

New
Делови-Квик 8 GB меморија компатибилна со Dell Vostro 3888 MT 2RX8 DDR4 UDIMM 3200MHz RAM меморија

Делови-Квик 8 GB меморија компатибилна со Dell Vostro 3888 MT 2RX8 DDR4 UDIMM 3200MHz RAM меморија

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

Компатибилен со : Dell Vostro 3888 Mt. Капацитет : 8 GB. Брзина : DDR4 PC4-25600 3200 MHz. Фактор на форма : 288 пински не -ECC непостојана DIMM. Бесплатно халоген; Рос; Гаранција : Доживотно. Компатибилен со : Dell Vostro 3888 Mt. Капацитет : 8 GB. Брзина : DDR4 PC4-25600 3200 MHz. Фактор на форма : 288 пински не -ECC непостојана DIMM. Бесплатно халоген; Рос; Гаранција : Доживотно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи