.

.

New
Рачна изработкаукраси Гавран И Кремирање НА ЧЕРЕПОТ Ѓердан Од УРНА,Накит Од Череп,Череп,Гавран, Ѓердан ОД Урна За Кремирање Книги-Бајки-Накит Од По-Ѓердан ОД УРНА З?

Рачна изработкаукраси Гавран И Кремирање НА ЧЕРЕПОТ Ѓердан Од УРНА,Накит Од Череп,Череп,Гавран, Ѓердан ОД Урна За Кремирање

DEN 78.40

Стока
Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина На Информации - Големина На Шише : 5, 3смх1, 5см;големина на сплит прстен : 2,5 см(1");Должина На Синџирот : 60см(24").Ние ќе се стремиме да ги решиме проблемите правилно на ваше целосно задоволство.Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Висока полирана Површина, Мазна и Удобна за Носење. Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви.Ако не сте задоволни со некој од нив,ве молиме секогаш контактирајте не прво пред да оставите повратни информации/преглед. Висока полирана Површина, Мазна и Удобна за Носење. Завртката и гумената заптивка обезбедуваат цврста заптивка за да го задржат вашето домашно милениче или пепел од човечка урна.Прекрасни Споменици И Спомен Накит Овој Приврзок За Цилиндри Може да се Отвори и Држи Мала Количина Сушено Цвеќе, Нечистотија,Специјални Пораки, Коса, Парфем, Креми И Пепел,Одличен Подарок за Семејството и Пријателите да Ги Негуваат Саканите. Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви. Анодизирани Алуминиумски Ur Урни За Кремирање со херметички и водоотпорна внатрешна вијала,Прекрасен спомен и спомен,Квалитетни Материјали, Погодни за давање подароци. Прекрасни Споменици И Спомен Накит Овој Приврзок За Цилиндар Може да се Отвори и Држи Мала Количина Сушено Цвеќе, Нечистотија,Специјални Пораки, Коса, Парфем, Креми големина На сплит прстен : 2,5 см(1");Должина На Синџирот : 60 см(24").Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви.Анодизирани Алуминиумски Ur Урни За Кремирање со херметички и водоотпорна внатрешна вијала, Прекрасен спомен и спомен,Квалитетни Материјали,Погодни за давање подароци 3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи