.

.

New
Стекнете 1 компјутер дома и индустриски одвојување на летот за одвојување на куќиште на вратата од вратата гардероба дрвени кутии за поддршка на шарки

Стекнете 1 компјутер дома и индустриски одвојување на летот за одвојување на куќиште на вратата од вратата гардероба дрвени

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Мини големината одговара на повеќето видови на врата. Издржлив и лесен за инсталирање. Прекрасна декоративна шарка. Може да се користи за мебел за домаќинства, како што се врати, ормани, гардероби или други индустриски и комерцијални места. Тие се флексибилни и нема да пикаат кога ќе ја отворите или затворите вратата. Карактеристика : мини -големината одговара на повеќето видови на врата. Не може да се инсталира и лесна за инсталирање. Ја отворате или затворате вратата.Материјал : Метализирајте : приближно 43 * 58 * 51mm/1.69 * 2.28 * 2.01 Inch77 * 68mm/3.03 * 2.68 Inchnotes : Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-10mm. Бојата може да биде различна , ве молиме разберете. Список на пакети : 1 x шарка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи