.

.

New
Кутии За Накит од Кадифе дајасан, Кутија За Накит За Мини Патувања, Мала Пренослива Кутија За Организатор На Накит За Патувања Со Огледало За Жени Девојки(Сина

Кутии За Накит од Кадифе дајасан, Кутија За Накит За Мини Патувања, Мала Пренослива Кутија За Организатор На Накит За Патувања

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

+Мултифункционална Кутија За Накит Од Кадифе : овој организатор на накит за патување е мала, но тркалезна кутија со голем капацитет. Оваа лесна кутија за патување со накит може да собере повеќе обетки, прстени, ѓердани и нараквици. + Кадифен Кадифе : оваа висококвалитетна кадифена кутија за накит е завиткана во мек, луксузен кадифе за елегантно чувство. Затворањето на патентот и дава на нашата кутија за накит за патување класичен и стилски изглед и лесно се отвора и затвора. ●Преносна Кутија За Накит За Патување : големината на оваа пренослива кутија за складирање накит кога е затворена е 3,95 инчи x 3,95 инчи x 1,97 инчи, само 0,29 фунти. Оваа пренослива кутија за накит е најдобриот избор за краткорочно патување, туризам, викенд службено патување или службено патување. €Уникатен и Едноставен Дизајн : случајот за патување со мини накит прифаќа едноставен и компактен дизајн, елегантен изглед, две отстранливи прегради за да се задоволат различните потреби. Внатре има мало огледало, што е погодно за користење на отворено. `+Одличен Избор За Подарок : малата и лесна кутија за организатор на накит е совршен подарок за себе, вашите пријатели, сопруга или роденден на мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката и годишнините. Малата кутија за накит е изработена од фланелен површински материјал, луксузна и елегантна, додавајќи елеганција во вашиот живот. Разумно користење на внатрешниот простор за складирање на вашите прстени, ѓердани, нараквици, токи на градите, столпчиња за уши, шноли и други мали додатоци, многу е погодно за носење. Преносливата кутија за мини накит за патување е со одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционална структура и фина изработка. Кутијата за организатор на накит доаѓа во многу бои, секогаш има една што ќе ви се допадне. Случај за патување со накит со совршена големина не само што интегрира модерен и модерен дизајн, туку и генијално рачно изработено шиење. ●Мала големина лесно се става во вашата чанта. ●Изработен од висококвалитетна луксузна надворешност од синтетичка кожа. ●Разумен внатрешен дизајн со капак на пеперутка. ●Мазен дизајн на патент. ●Совршен избор за подарок. Малата и лесна кутија за патување со накит е совршен подарок за себе, вашите пријатели, сопруга или роденден на мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката и годишнините. Малата пренослива кутија за патување може да се користи не само како кутија за складирање прстен, кутија за складирање ѓердан, кутија за складирање организатор на обетки, туку и како кутија за подароци за нараквици.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи