.

.

New
2018 Dell XPS 9570 лаптоп, 15,6 UHD InfinityEdge Daption Touch Display, 8-ми генерал Intel Core i7-8750H, 32 GB RAM меморија, 1TB SSD, Geforce GTX 1050Ti, читач на отпечатоци, Windows 10 Home, Silver

2018 Dell XPS 9570 лаптоп, 15,6 UHD InfinityEdge Daption Touch Display, 8-ми генерал Intel Core i7-8750H, 32 GB RAM меморија,

DEN 3999.84

Стока
Во продавницата

8-та генерација Intel Core i7-8750 H процесор (кеш 9М, до 4,1 GHz, 6 јадра). 15.6 '' 4 K Ultra HD (3840 x 2160) Infinity Edge Touch Display Nvidia Ge Force GTX 1050 Ti со 4 GB GDDR5. 32 GB DDR4-2666 MHz, 2x16gb меморија 1 TB PCIE Solid State Drive. Widecreen HD (720p) Веб -камера + микро -моќно копче Интегриран читач за отпечатоци од прсти. Убиец 1535 802.11 AC 2x2 Wi Fi и Bluetooth 4.2 Windows 10 Home 64 битни. 8-та генерација Intel Core i7-8750 H процесор (кеш 9М, до 4,1 GHz, 6 јадра). 15.6 '' 4 K Ultra HD (3840 x 2160) Infinity Edge Touch Display Nvidia Ge Force GTX 1050 Ti со 4 GB GDDR5. 32 GB DDR4-2666 MHz, 2x16gb меморија 1 TB PCIE Solid State Drive. Widecreen HD (720p) Веб -камера + микро -моќно копче Интегриран читач за отпечатоци од прсти. Убиец 1535 802.11 AC 2x2 Wi Fi и Bluetooth 4.2 Windows 10 Home 64 битни. Запознајте го најмалиот лаптоп за изведба од 15,6 инчи на планетата. Екранот на Infinity Edge : Виртуелно граничниот дисплеј го максимизира просторот на екранот со сместување на дисплеј од 15,6 инчи во лаптоп поблиску до големината на 14-инчен, благодарение на рамката што мери само 5,7 мм. На тенок 11-17мм и почнувајќи од само 4 килограми (1,8 кг) со цврст погон на состојба, XPS 15 е еден од најлесните светски лаптопи од 15-инчен перформанси од класа. Процесор : 8-та генерација Intel Core i7-8750 H процесор (9 M кеш, до 4,1 GHz, 6 јадра) ОС : Windows 10 Home 64 Bit Display : 15,6 "4 K Ultra HD (3840 x 2160) Infinity Edge Анти-рефлективен допир на Infinity Edge IPS100% ADOBERGB 400 -Нитс приказ Видео : NVIDIA GEFORCE GTX 1050 TI со 4 GB GDDR5 аудио : стерео звучници професионално подесени со бранови Maxxaudio Pro Memory : 32 GB DDR4-2666 MHz, 2x16gb Memory Hard Drive : 1 TB M.2 2280 PCIE Solid State Drige Optical Drive : Без општински погон : Убиство за убов : Убиство за убов : Убиство за убов : Убиство со поврзување : Убиство со поврзување : Уби се убов. 1535 802.11 AC 2x2 Wi Fi и Bluetooth 4.2 Webcam : Widecreen HD (720 P) Web-камера со двојна низа дигитални микрофони Влез : Целосна големина, тастатура со позадинско осветлување; читач на отпечатоци од прсти, интегрирана во батеријата на копчето за напојување : 6-центри 97 WHR Integrated Power : Worldwide AC адаптер 4.5 LBS ( 2kg) со 97 WHR батерија, SSD и дисплеј на допир.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи