.

.

New
Mini LED проектор, преносен WiFi Movie Projector For Kids подарок, паметен ист екран проектор за таблет за паметни телефони, HD видео -проектор со далечински управувач со USB кабел, 30‑1

Mini LED проектор, преносен WiFi Movie Projector For Kids подарок, паметен ист екран проектор за таблет за паметни телефони,

DEN 225.60

Стока
Во продавницата

Откажување на бучава : Технологијата за откажување на бучава ви овозможува да се фокусирате на уживање во вашите филмови. Запознајте ги потребите на театрите за дома и на отворено, свадбени забави, настава и создавање уметност со постабилна проекција. Full HD : Wi Fi Movie Projector поддржува резолуција 1920x1080, Сооднос на аспект : 16 : 9, 4 : 3, 24 битна вистинска поддршка во боја и 120 инчен екран. Ви донесат одлично искуство за гледање како IMAX. Wi Fi филмски проектор : HD видео -проектор е компатибилен со i OS, за Android, за системот Windows 10. Синхронизирајте го вашиот екран на паметни телефони со безжичен или жичен Wi Fi во реално време (користејќи го оригиналниот USB кабел). Интерфејс со широк спектар : Проекторот за домашно кино има HD мултимедијален интерфејс, AV, USB -влезна порта, компатибилен со надворешни звучници, USB диск, за PS4, за Xbox, PC, DVD плеер, мобилен телефон. Вграден во звучник : Преносен видео -проектор има вградено звучници за супериорен квалитет на звук, а исто така можете да се поврзете со надворешни звучници за да ги исполнат вашите повисоки очекувања за звук. Спецификација : Тип на ставка : Wi Fi Movie Projectormatery : Absplug Напон : 100-240 VProiction Technology : 4 инчен LCD Display Technology Lamp Тип : LED светлосен извор на светлина : 150 LMResolution : 1280x720 Contrast Сооднос : 1000 : 1 Input Port : AV USB HD мултимедијален интерфејс Мала мемориска картичка (мала меморија картичка (мала меморија картичка Supports Up To 64 G, Not Included) Menu Language : 32 Languages Projection Size : 30-120 Inch Speaker : 2 x 3 W Independent Sound Cavity Total Power : 65 WWith The Screen Mode : Cell Phone Wireless, Wired With The Screen With The Screen Technology : For Air Play, For MRIACASC, Wi Fi Display Remote Control Battery : 2 x AAA Не е вклучено Како да се користи : Вклучете и USEPACKAGE список : 1 x Wi Fi Movie Projector1 X Power Coder1 X HD Мултимедијален интерфејс Кабел1 X RCA Cable1 X Далечински управувач 1 x Упатство за упатства.

Карактеристики на производот

Item Type:
WiFi Movie Projector
Material:
ABS
Plug Voltage:
100-240V
Projection Technology:
4 Inch LCD Display Technology
Lamp Type:
LED Light Source
Brightness:
150LM
Resolution:
1280x720
Contrast Ratio:
1000
Input Port:
AV USB HD Multimedia Interface Small Memory Card (Small Memory Card Supports Up To 64G, Not Included)
Menu Language:
32 Languages
Projection Size:
30-120 Inch
Speaker:
2 x 3W Independent Sound Cavity
Total Power:
65W
With The Screen Mode:
Cell Phone Wireless, Wired With The Screen
With The Screen Technology:
For Air Play, For Mriacast, WIFI Display
Remote Control Battery:
2 x AAA Not Included
How to Use:
Turn on and use:
Package List:
1 x WiFi Movie Projector:
1 x Power Cord:
1 x HD Multimedia Interface Cable:
1 x RCA Cable:
1 x Remote Control:
1 x Instruction Manual:
Свеж

Поврзани производи