.

.

New
ЗСФБИАО 1пц Транспарентна Кутија За Чевли Кутии За Чевли Задебелени Чевли Отпорни На Прашина Организаторот Може Да Биде Надредено Комбинирано Складирање На Чевли

ЗСФБИАО 1пц Транспарентна Кутија За Чевли Кутии За Чевли Задебелени Чевли Отпорни На Прашина Организаторот Може Да Биде Надредено

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Употреба : Чевли, Облека,Сараиматеријал, тој кутија за чевли е изработена од нов пп материјал со подебел дизајн. Има силна носивост, може да издржи притисок, да спречи деформација и е посигурен. Заштеда на простор : проблемот со складирање чевли може лесно да се реши со само мал агол кога ја користите кутијата за чевли. Неискористените кутии за чевли може да се расклопат за да заштедат простор и лесно да се соберат и расклопат. Ако имате какви било други барања, ве молиме оставете ни порака,ние ќе се потрудиме да ви служиме. Употреба : Чевли, Облека,Сараиматеријал, тој кутија за чевли е изработена од нов пп материјал со подебел дизајн. Има силна носивост, може да издржи притисок, да спречи деформација и е посигурен. Заштеда на простор : проблемот со складирање чевли може лесно да се реши со само мал агол кога ја користите кутијата за чевли. Неискористените кутии за чевли може да се расклопат за да заштедат простор и лесно да се соберат и расклопат. Ако имате какви било други барања, ве молиме оставете ни порака,ние ќе се потрудиме да ви служиме. Опис на производот : Материјал : Пластичност : 31.5 x 21.3 x 12cm / 12.4 "x 8.38" x 4.72 "(S)33.5 x 23.5 x 13cm / 13.1 "x 9.25" x 5.1 " (L)Содржина На Пакетот : 1 x Кутија За Чевли.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи