.

.

New
SJYDQ 0-150MM VERNIER CALIPER COLBON FIBER COMPOSITE 6 инчи Алатки за мерење на дебелото црево

SJYDQ 0-150MM VERNIER CALIPER COLBON FIBER COMPOSITE 6 инчи Алатки за мерење на дебелото црево

DEN 1935.36

Стока
Во продавницата

Опсег за мерење : 0-150мм. ЛЦД -приказ на голем екран, очигледно и сигурно читање. Супер пластична структура, лесна и издржлива за употреба. Конверзија на инчи/метричка/фракции за повеќе различни потреби. Широко користени во училиштата, лабораториите, столаријата, фармите, домашниот DIY и така натаму. Име на производот : 150мм Дигитален калиперматеријал : Композитен материјал на јаглеродни влакна : 23,7 x 7.3cm/ 9.33 x 2,87 "Батерија : 1 x Ag13/ LR44 1.5 V (батерија не е вклучена) Опсег на мерење : 0-150mmmresolution : 0,1 MMAccuracy : ± 0.2 MMWeight : ACE за 85 Glarge Screen LCD дисплеј, очигледно и сигурно читање.Сапер пластична структура, лесна и издржлива за употреба.инх/метричка/фракции Конверзија за повеќе различни потреби. Широко се користи во училиштата, лабораториите, столарија, фарми, дома DIY и така натаму. : 1 x Дигитален Калиперто : 1. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење.2. Светло снимање и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Ве молиме, погледнете го вистинскиот производ .Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи