.

.

New
БЕСТОЈАРД Мантел Декор 2pc Рамазан Карим Банер Еид Мубарак Банер Среќен Бајрам Бантинг Венец Исламски Муслимански Висечки Знамиња Еид Мубарак Украси Еид Мубарак Па

БЕСТОЈАРД Мантел Декор 2pc Рамазан Карим Банер Еид Мубарак Банер Среќен Бајрам Бантинг Венец Исламски Муслимански Висечки Знамиња

DEN 542.40

Стока
Во продавницата

Лесен за употреба, едноставно закачете го на кое било место што ви се допаѓа,, прекрасен ефект на декорација. Изработени од хартија, издржливи и безбедни, еколошки материјали, добар декоративен ефект. Висечкиот транспарент е уникатен знак за добредојде за сите гости. тоа нагоре и започнете ја забавата. Совршено одговара на атмосферата На Рамазан, носејќи повеќе радост и забава. Исклучителна изработка, секој детал внимателно изработен ви носи уникатен и убав изглед. Лесен за употреба, едноставно закачете го на кое било место што ви се допаѓа,, прекрасен ефект на декорација. Изработени од хартија, издржливи и безбедни, еколошки материјали, добар декоративен ефект. Висечкиот транспарент е уникатен знак за добредојде за сите гости. тоа нагоре и започнете ја забавата. Совршено одговара на атмосферата На Рамазан, носејќи повеќе радост и забава. Исклучителна изработка, секој детал внимателно изработен ви носи уникатен и убав изглед. Опис Прославувањето на вашата забава Во Рамазан со овие висечки слогани е среќен и забавен начин да ве натера да имате добро расположение на забавата. Тоа е совршен избор за украсување На Муслиманскиот фестивал Во Рамазан, а на сите гости кои ќе го сретнат ќе им се допадне. Прекрасна дополнителна декорација, изгледа толку привлечно и привлечно. Карактеристики-Боја : Шарени.- Материјал : Хартија.- Големина : 17. 00Х10. 00Х0. 10см / 6. 68Х3. 93Х0. 04ин. Пакет Вклучувајќи 2 х банери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи