.

.

New
Гехипа Четириделна Завеса За Туширање Во Бања Нелизгачка подлога за Капење, Вклучувајќи Квадратна Подлога Што Не Се Лизга, Подлога Во Форма На Буквата У, Подлога За

Гехипа Четириделна Завеса За Туширање Во Бања Нелизгачка подлога за Капење, Вклучувајќи Квадратна Подлога Што Не Се Лизга, Подлога

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Ултра високи перформанси на трошоците : вклучувајќи 70,9 во х 70,9 во завеса за туширање, 17,3 во х 29,5 во квадратна подлога за бања, 15,4 во х 19,3 Во подна подлога Во Форма На Буквата У, 15 во х 17,3 во подлога за тоалетна покривка. ПОДЛОГА ЗА ПЕРЕЊЕ И АНТИ-ЛИЗГАЊЕ : Погодна и за рачно перење или за машина за перење, лесна за чистење и брзо сушење.Издржливата нелизгачка подлога нема да избледи. Анти лизгање и безбеден дизајн, ве одржуваат вас и вашето семејство безбедни, одличен подарок за вашиот пријател или вашето семејство. Забелешка : големината на производот е погодна за повеќето конвенционални тоалети во бањата, но има некои специјални што не можат да се совпаднат. Ве молиме купете според големината. МЕКОСТ И УДОБНОСТ : , меко затворање, ултра фино, без влакненца и лесно се чисти, многу е удобно да се стапне, можеби ќе му се допадне и на вашето домашно милениче. Ве молиме верувајте во нашиот квалитет. Нашите производи се печатени во висока дефиниција со најнова технологија. Ако има проблем со производот, ве молиме контактирајте не на време и ние ќе бидеме 100% одговорни за вас. Ултра високи перформанси на трошоците : вклучувајќи 70,9 во х 70,9 во завеса за туширање, 17,3 во х 29,5 во квадратна подлога за бања, 15,4 во х 19,3 Во подна подлога Во Форма На Буквата У, 15 во х 17,3 во подлога за тоалетна покривка. ПОДЛОГА ЗА ПЕРЕЊЕ И АНТИ-ЛИЗГАЊЕ : Погодна и за рачно перење или за машина за перење, лесна за чистење и брзо сушење.Издржливата нелизгачка подлога нема да избледи. Анти лизгање и безбеден дизајн, ве одржуваат вас и вашето семејство безбедни, одличен подарок за вашиот пријател или вашето семејство. Забелешка : големината на производот е погодна за повеќето конвенционални тоалети во бањата, но има некои специјални што не можат да се совпаднат. Ве молиме купете според големината. МЕКОСТ И УДОБНОСТ : , меко затворање, ултра фино, без влакненца и лесно се чисти, многу е удобно да се стапне, можеби ќе му се допадне и на вашето домашно милениче. Ве молиме верувајте во нашиот квалитет. Нашите производи се печатени во висока дефиниција со најнова технологија. Ако има проблем со производот, ве молиме контактирајте не на време и ние ќе бидеме 100% одговорни за вас. Ултра високи перформанси на трошоците, комплет подлога за бања, Подлога Во Форма На Буквата У, подлога за тоалетна покривка и завеса за туширање, се додека 36,99 долари за да ги задоволите сите ваши потреби, најважно е збир на обрасци што можат подобро да одговараат на бањата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи