.

.

New
Роботи блокови тематски печат, роботски блокови за роденденски партии за услуги, награди за награди во училницата, торбичка за торбичка за торбички за роботи за ро?

Роботи блокови тематски печат, роботски блокови за роденденски партии за услуги, награди за награди во училницата, торбичка

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

【Пакетот вклучува】 24 парчиња роботи блокови со тематски стамци со 12 различни дизајни и 4 различни бои, секој печат мери високи 1,5 инчи, со дијаметар од 1 инч. 【Роботи блокови за забави на забави】 Совршени роботи блокови Stamper да се насликаат на картички за желби и занаети за DIY, подароци за забави, награди во училницата, подароци, подароци за размена на училишта, карневалски награди, добрите/полнила за торби за бонбони, филер за забава Pinata и секојдневна игра! 【Единствени роботи блокови за роденденски партии】 модели дизајнирани за најпопуларни игри. Погодно за прилики со тематски забави со видео игри. Ако сте обожаватели на голема игра, не можете да ги промашите инспирираните стамчари. 【Одличен материјал】 Нашите печатници се нетоксични, БПА бесплатни, безбедни. Доаѓа претходно заинтересирана, нема потреба од дополнителна подлога за мастило, може да се користи подолго време. 【Задоволство】 Секој проблем со квалитетот или незадоволен од нашите производи, кликнете на копчето „Контакт со продавач“ на вашата сметка за да ни испратите е -пошта, ние ќе ја решиме за вас откако ќе ја добиете вашата порака сè додека не бидете задоволни. 【Пакетот вклучува】 24 парчиња роботи блокови со тематски стамци со 12 различни дизајни и 4 различни бои, секој печат мери високи 1,5 инчи, со дијаметар од 1 инч. 【Роботи блокови за забави на забави】 Совршени роботи блокови Stamper да се насликаат на картички за желби и занаети за DIY, подароци за забави, награди во училницата, подароци, подароци за размена на училишта, карневалски награди, добрите/полнила за торби за бонбони, филер за забава Pinata и секојдневна игра! 【Единствени роботи блокови за роденденски партии】 модели дизајнирани за најпопуларни игри. Погодно за прилики со тематски забави со видео игри. Ако сте обожаватели на голема игра, не можете да ги промашите инспирираните стамчари. 【Одличен материјал】 Нашите печатници се нетоксични, БПА бесплатни, безбедни. Доаѓа претходно заинтересирана, нема потреба од дополнителна подлога за мастило, може да се користи подолго време. 【Задоволство】 Секој проблем со квалитетот или незадоволен од нашите производи, кликнете на копчето „Контакт со продавач“ на вашата сметка за да ни испратите е -пошта, ние ќе ја решиме за вас откако ќе ја добиете вашата порака сè додека не бидете задоволни. Роботи блокови тематски стамници, роботски блокови роденденски партии за услуги, награди за награди во училницата, добра торба за третирање торбички работи за роботи блокови за роденденски забави подароци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи