.

.

New
Кампување за надувување на морското дно за надувување, подлога за спиење, надувување со надувување со перница Вградена пумпа за нозе, компактен ултралејт водоотпо?

Кампување за надувување на морското дно за надувување, подлога за спиење, надувување со надувување со перница Вградена пумпа

DEN 623.84

Стока
Во продавницата

【Трајни 40 D најлон и супер удобно】 Кампување подлога за спиење направена од материјал од надворешно одделение 40 D најлон и внатрешно обложување на запечатување на TPU, трајно, тврдо носење, без кинење и лесен за чистење. Ергономскиот дизајн ви овозможува да спиете звучно дури и во груби околини на отворено. Нашиот душек за кампување на надувување претрпе строга инспекција за квалитет, затоа ве молиме користете ги со доверба. 【Ultralight и лесен за носење】 Ултра-лесната самостојна подлога за спиење тежи само 2,1 фунти, а тоа е само со големина на шише со вода кога се отклонува и склопува, само 11*6*6 инчи. Со вградена перница, исто така, ви заштедува мака да носите дополнителна перница. Лесно може да се вклопи во вашиот ранец и да го земе со себе. 【Лесно за надувување и отклонување】 Вклучувајќи иновативна вградена пумпа за нозе-само педал 30-60-ти за целосно да го надувате матката за кампување, што е погодно и лесно, повеќе не треба да се надува со устата, рацете или да носите пумпа и Потребно е само 1 секунда за брзо да се одбрани. 【Дополнителна поддршка и поддршка за спиење】- Нашиот дизајн на креативна форма со технологија за мапирање на телото. Без оглед на лежењето рамно или на страна, дебелина од 3,5 инчи и ширина од 25 инчи, ве одржуваат тело подалеку од земја и да ја изолирате студенилото, обезбедувајќи максимална удобност и топло за вашиот сон цела ноќ. 【100% гаранција за враќање на парите】 Ние извршивме гаранција за враќање на парите од 30 дена / 1-годишна гаранција / поддршка за време на живот, совршен подарок за себе и за вашите најблиски!. Големина : 80inch x 24inch x 3inch боја : морнарица зелена марка : морски материјал : пластика TPU.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи