.

.

New
Давиту Степер Мотор-САД&засилувач; Сад Брод Без Четка ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА Мотор 26W 24V 17 4000RPM 42BLF01 Возачот BLDC-8015A Цпу Рутер Плазма Медицински

Давиту Степер Мотор-САД&засилувач; Сад Брод Без Четка ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА Мотор 26W 24V 17 4000RPM 42BLF01 Возачот BLDC-8015A

DEN 1280.00

Стока
Во продавницата

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Потекло : ЦН (Потекло). Сертификација : ИСО. Сертификација : РОХС. Сертификација : се. Оваа ставка вклучува : 1pc * BRUSHLESS DC Мотор 17 42 BLF01 26 W 24 V 4000 RPM1 PC * Brushless DC Мотор ВОЗАЧ BLDC8015 A1. 42 BLF012. Brushless DC мотор ВОЗАЧ BLDC-8015 A(BLDC-8015 A-4) Жици Специфики : Потекло : CN(Потекло)Сертификација : Изоцертификација : rohscertification : ce Type : BRUSHLESS DC Мотормодел број : 42 BLF01.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи