.

.

New
Домашен мебел хардвер врата шарка 4 парчиња антички бронзен агол декорација заштитник накит кутија за подароци дрвена кутија декорација стапало мебел за мебел аго

Домашен мебел хардвер врата шарка 4 парчиња антички бронзен агол декорација заштитник накит кутија за подароци дрвена кутија

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Секоја шарка на вратата е изработена од трајни материјали во фабриката, и секој детал е прецизен, така што можете да бидете сигурни дека вашиот кабинет ќе биде добро изработен и потрајни. Украсете ја вашата работна маса или симпатична кутија за накит. Заштитете ја вашата маса, кутија или дрвена кутија од оштетување. Ако ви се допаѓа старата мода, тогаш овие производи се ваш избор. Комбинирањето на старата мода и убав изглед стана наш оригинален идеал. Секоја шарка на вратата е изработена од трајни материјали во фабриката, и секој детал е прецизен, така што можете да бидете сигурни дека вашиот кабинет ќе биде добро изработен и потрајни. Украсете ја вашата работна маса или симпатична кутија за накит. Заштитете ја вашата маса, кутија или дрвена кутија од оштетување. Ако ви се допаѓа старата мода, тогаш овие производи се ваш избор. Комбинирањето на старата мода и убав изглед стана наш оригинален идеал. Со потребната издржливост и долготрајна употреба, тие исто така ќе имаат анти-каужински својства во следните неколку години да ја делат вашата работна маса или симпатичната кутија за накит. Забавете ја вашата маса, кутија или дрвена кутија од оштетување. Ако ви се допаѓа старата мода, тогаш овие Производите се ваш избор. Мало : 24 * 24 * 14mm / 0,94 " * 0,94" * 0,55 "2. Голем : 41 * 41 * 18mm / 1.61" * 1,61 " * 0,71" 4 x Декоративен агол заштита16 x нокти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи