.

.

New
Реновиран 6 Пакет Гордост Виножито Лгбт Вентилатор Пластика Преклопен Вентилатор Геј Гордост Лгбт Навивачи ЗА ЕДМ, Музички Фестивал, Клуб, Настан, Забава, Танц, Изв?

Реновиран 6 Пакет Гордост Виножито Лгбт Вентилатор Пластика Преклопен Вентилатор Геј Гордост Лгбт Навивачи ЗА ЕДМ, Музички Фестивал,

DEN 205.60

Стока
Во продавницата

Комплетот вклучува 6 рачни вентилатори за преклопување со принт во боја на виножито за да бидете ладни за време на настаните на гордоста. МАТЕРИЈАЛИ : Изработени Од живописна печатена најлонска ткаенина монтирана на пластични ребра во бела боја. ДИМЕНЗИИ : секој вентилатор за преклопување е долг 9* 1 инчи кога е преклопен и вентилаторите се широки до 9* 16,5 инчи кога се отвораат. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Одлично За одржување на ладен, топол блиц, украси на ѕидови, танцување, сценски настапи, свадба, црква, рејв забави настани, концерти, костими, косплеј, диско, фиеста, карневал и е совршен подарок за Роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. Практична алатка за ладење : со малку држење на вентилаторот за преклопување, можете да добиете малку ветре за да ја промовирате циркулацијата на воздухот, краткорочен ефект на ладење и тие нема да направат бучава, што ви овозможува удобно искуство. Комплетот вклучува 6 рачни вентилатори за преклопување со принт во боја на виножито за да бидете ладни за време на настаните на гордоста. МАТЕРИЈАЛИ : Изработени Од живописна печатена најлонска ткаенина монтирана на пластични ребра во бела боја. ДИМЕНЗИИ : секој вентилатор за преклопување е долг 9* 1 инчи кога е преклопен и вентилаторите се широки до 9* 16,5 инчи кога се отвораат. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Одлично За одржување на ладен, топол блиц, украси на ѕидови, танцување, сценски настапи, свадба, црква, рејв забави настани, концерти, костими, косплеј, диско, фиеста, карневал и е совршен подарок за Роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. Практична алатка за ладење : со малку држење на вентилаторот за преклопување, можете да добиете малку ветре за да ја промовирате циркулацијата на воздухот, краткорочен ефект на ладење и тие нема да направат бучава, што ви овозможува удобно искуство. 11111.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи