.

.

New
Пријатна Земја Дневна Чорапи

Пријатна Земја Дневна Чорапи

DEN 608.00

Стока
Во продавницата

На скала од ултра лесни до екстра топли, овие секојдневни чорапи се совршени во текот на целата година. Подобрена издржливост-изградена да трае без пилинг. Должината на екипажот добро се спарува со секој изглед. Цврсти неутрални бои. Големина понудена за мажи И жени ВО XS/S & M/L. 73% Полиестер, 25% Вискоза од Бамбус, 2% Еластан. Должина На Екипажот. Машинско Перење И Сушење. 73% Полиестер, 25% Вискоза од Бамбус, 2% Еластан. Увезени. Вискоза поставата. Затворање на повлекување. 73% Полиестер, 25% Вискоза од Бамбус, 2% Еластан. На скала од ултра лесни до екстра топли, овие секојдневни чорапи се совршени во текот на целата година. Подобрена издржливост-изградена да трае без пилинг. Должината на екипажот добро се спарува со секој изглед. Цврсти неутрални бои. 73% Полиестер, 25% Вискоза од Бамбус, 2% Еластан. Увезени. Вискоза поставата. Затворање на повлекување. 73% Полиестер, 25% Вискоза од Бамбус, 2% Еластан. На скала од ултра лесни до екстра топли, овие секојдневни чорапи се совршени во текот на целата година. Подобрена издржливост-изградена да трае без пилинг. Должината на екипажот добро се спарува со секој изглед. Цврсти неутрални бои. Одговара и Стил. Детали За Дизајн И Нега.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи