.

.

New
Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 1/4-10-24 х 3-1/2-Количина 250

Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 1/4-10-24 х 3-1/2-Количина 250

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки. Завртките на рамената имаат рамо без навој што е поголемо во дијаметар од конците. Завртките на рамената имаат три главни компоненти : главата, рамото и конецот. Примена користи : удар и умре, пластични калапи за инјектирање, итн. 304 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија и ' рѓа. Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки. Завртките на рамената имаат рамо без навој што е поголемо во дијаметар од конците. Завртките на рамената имаат три главни компоненти : главата, рамото и конецот. Примена користи : удар и умре, пластични калапи за инјектирање, итн. 304 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија и ' рѓа. Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 1/4-10-24 х 3-1/2-Количина 250.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи