.

.

New
Божикр Есенски Гном Завеса За Туширање За Денот На Благодарноста, Есенско Јаворово Дрво Остава Завеси За Бања Од Тиква, Рустикален Декор За Жетва На Фарма Со Куки П?

Божикр Есенски Гном Завеса За Туширање За Денот На Благодарноста, Есенско Јаворово Дрво Остава Завеси За Бања Од Тиква, Рустикален

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Издржлива Ткаенина. Брзо Сушење. Водоотпорен. Метални Громови. Машина За Перење. Големина : 70 х 70 инчи туш завеса одговара на секоја стандардна големина туш штанд кади. Метерјал : Издржлива полиестерска ткаенина, мека на допир, пријателска за кожата, лесна за перење и брзо сушење. Дизајн : Убави и уникатни уметнички дела, технологија за дигитално печатење, сликите се јасни и без избледување. Пакет : завеса За туширање со една ткаенина и 12 пластични куки, лесна инсталација. Машина За Перење : оваа завеса за бања може да се пере во машина, висат да се исушат, пеглаат на ниски температури. Големина : 70 х 70 инчи туш завеса одговара на секоја стандардна големина туш штанд кади. Метерјал : Издржлива полиестерска ткаенина, мека на допир, пријателска за кожата, лесна за перење и брзо сушење. Дизајн : Убави и уникатни уметнички дела, технологија за дигитално печатење, сликите се јасни и без избледување. Пакет : завеса За туширање со една ткаенина и 12 пластични куки, лесна инсталација. Машина За Перење : оваа завеса за бања може да се пере во машина, висат да се исушат, пеглаат на ниски температури. Изработена од полиестерска ткаенина од 100 проценти. Добра отпорност на брчки и задржување на обликот, висока јачина и еластично закрепнување. Тој е издржлив, без брчки и водоотпорен. Уникатниот есенски дизајн ќе ја осветли вашата бања и ќе создаде удобна средина за капење, елеганција за вашата бања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи