.

.

New
Хардвер шарка за шарки 2 парчиња месинг цветни шарки декоративни шарки за облак дрвени подароци накит кутии за шарки мебел хардвер 12 парчиња завртки 6055мм

Хардвер шарка за шарки 2 парчиња месинг цветни шарки декоративни шарки за облак дрвени подароци накит кутии за шарки мебел хардвер

DEN 557.92

Стока
Во продавницата

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчија? Не грижи се, овие шарки за покривање се многу лесни за инсталирање. Потребни се само неколку минути за да се заврши инсталацијата. Идеално за ормани, фиоки, врати, шкафови, плакари, гардероби, итн. Инсталирајте го на вашиот едноставен кабинет и магично ќе најдете нов уникатен изглед. Исклучителна изработка, висок квалитет, убав антички стил, бронзена боја. Материјал : месинг. Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчија? Не грижи се, овие шарки за покривање се многу лесни за инсталирање. Потребни се само неколку минути за да се заврши инсталацијата. Идеално за ормани, фиоки, врати, шкафови, плакари, гардероби, итн. Инсталирајте го на вашиот едноставен кабинет и магично ќе најдете нов уникатен изглед. Исклучителна изработка, висок квалитет, убав антички стил, бронзена боја. Материјал : месинг. Решајте го проблемот : Кабинетот за работа во кујната е еродиран од влага, честопати отворен и затворен, квалитет на материјал, итн., Што предизвикува шарката да не може да биде цврсто фиксирана, исечена и инсталирана.100% сосема нова.ideal за кабинети, фиоки, врати, шкафови, плакари, гардероби, итн. Инсталирајте го на вашиот едноставен кабинет и магично ќе пронајдете нов уникатен изглед. Експериментирана изработка, висок квалитет, убава античка стил, бронзена боја. Материјал : месинг : околу 60 * 55мм / 2,36 инчи * 2,17 инхестип : лево, десно : Античка бронза, список со пакувања : 2 x шарки12 x додатоци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи