.

.

New
Дебел Метрички Мерач Прецизно Бирање Верние Алатка за Мерење На Дебеломер 0 - 150мм Шок-Доказ Јаглероден Челик Мултифункционален Владетел

Дебел Метрички Мерач Прецизно Бирање Верние Алатка за Мерење На Дебеломер 0 - 150мм Шок-Доказ Јаглероден Челик Мултифункционален

DEN 1435.20

Стока
Во продавницата

Опсег на мерење : 0-150мм. Елегантни метални ролки, брзо мерење, лесно читање, фалсификуван јаглероден челик, долг работен век. Металната рамка на јакната е двонасочна отпорна на удари, цврста и издржлива, а дигиталното читање е јасно и удобно. Завртете ја навртката за да ја прилагодите затегнатоста, што може да го поправи мерењето. Дизајнот на лабавиот прст не го оштетува телото на владетелот, а мерењето е лесно и удобно. Карактеристики : Дебеломер Верние, Прецизен Метрички Мерач, Мерна Алатка, Линијар на Дебеломер отпорен на Удари, Гаџет за Мерење. Опсег на мерење : 0-150мм. Елегантни метални ролки, брзо мерење, лесно читање, фалсификуван јаглероден челик, долг работен век. Металната рамка на јакната е двонасочна отпорна на удари, цврста и издржлива, а дигиталното читање е јасно и удобно. Завртете ја навртката за да ја прилагодите затегнатоста, што може да го поправи мерењето. Дизајнот на лабавиот прст не го оштетува телото на владетелот, а мерењето е лесно и удобно. Карактеристики : Дебеломер Верние, Прецизен Метрички Мерач, Мерна Алатка, Линијар на Дебеломер отпорен на Удари, Гаџет за Мерење. Тип : Верние Калиперматеријал : јаглероден челикапликации : Опсег На Мерење : 0-150мм Карактеристики : Верние Дебеломер, Прецизен Метрички Мерач, Мерна Алатка, Линијар на Дебеломер отпорен на Удари, Гаџет за Мерење.Големина на пакетот : апликација.24, 5х9х2, 5см/9, 65х3, 54х0, 98бој : метални ролки Од Сребрен Елек, брзо мерење, лесно читање, фалсификуван јаглероден челик, долг работен век.Металната рамка на јакната е двонасочна отпорна на удари, цврста и издржлива, а дигиталното читање е јасно и удобно.Завртете ја навртката за да ја прилагодите затегнатоста, што може да го поправи мерењето. Дизајнот на лабавиот прст не го оштетува телото на владетелот, а мерењето е лесно и удобно.Забелешка : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење.2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Ви Благодариме За Разбирањето.Прецизното мелење јаглероден челик за мерење на канџата не е лесно да ' рѓосува и има долг работен век.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи