.

.

New
Писмо П Гравиран Монограм Приврзок Овална Ситница Кутија За Накит

Писмо П Гравиран Монограм Приврзок Овална Ситница Кутија За Накит

DEN 719.84

Стока
Во продавницата

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница. Надворешните димензии се долги околу 4 1/2 инчи на 3 инчи широки на 1 1/2 инчи високи. Внатрешните димензии се долги околу 4 1/4 инчи за 2 3/16 инчи широки за 1 инч високи. Внатрешноста на кутијата е темна морнарица. Доаѓа во кутија. Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница. Надворешните димензии се долги околу 4 1/2 инчи на 3 инчи широки на 1 1/2 инчи високи. Внатрешните димензии се долги околу 4 1/4 инчи за 2 3/16 инчи широки за 1 инч високи. Внатрешноста на кутијата е темна морнарица. Доаѓа во кутија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи