.

.

New
Ispecle Over The Sink Shate Rack и држач за кујнски сунѓер, решетката за садови од не'рѓосувачки челик и мијалник за заштеда на простор, продажба на пакети, 2 пакувања

Ispecle Over The Sink Shate Rack и држач за кујнски сунѓер, решетката за садови од не'рѓосувачки челик и мијалник за заштеда

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

[Пакет пакет] - Вкупно 2 производ, вклучува 1 над решетката за сушење на мијалник за мијалник и 1 држач за сунѓер. Ако не треба да купувате пакет, индивидуалната набавка исто така може да се постигне на страницата со детали. [Решетката за садови над мијалникот] Големина за референца : Надвор - 34.2 "(л) x 11.3" (w) x 23.4 "(ч), не ја сметаат висината на садот и двата странични корпи; ве молиме измерете ја големината пред да купите : Должината на мијалникот треба да биде ≤32 ", висината на тапа треба да биде ≤16,5", висината помеѓу кабинетот и countertop треба да биде 30 ≥ ". [Голем капацитет] Оваа решетка за садови над мијалникот го користи просторот над мијалникот ефикасно, доволно пространа за семејни дневни потреби, може да има до 32 чинии и 19 плочи, исто така може да складира овошје, тави и други прибор за кујна; Истакнати со држачи за прибор и држач за сечење на табла. [Држач за сунѓер на кујната] - Овој држач за сунѓер на кујната доаѓа со 2 силни чаши за вшмукување, кои овозможуваат да биде лесно да се монтира и отстрани. Дизајнот на вшмукување чаша може да го избегне проблемот со лепак што се држи до вашиот мијалник. [3-во-1 Организатор на мијалник на кујната]-целокупна големина : 7.1''x 2.8''x 1.9 ''. Овој кади за сунѓер на кујната е совршен за 1 сунѓер, 1 четка и 1 стопер за мијалник, што го одржува добро организираниот кујнски мијалник. [Пакет пакет] - Вкупно 2 производ, вклучува 1 над решетката за сушење на мијалник за мијалник и 1 држач за сунѓер. Ако не треба да купувате пакет, индивидуалната набавка исто така може да се постигне на страницата со детали. [Решетката за садови над мијалникот] Големина за референца : Надвор - 34.2 "(л) x 11.3" (w) x 23.4 "(ч), не ја сметаат висината на садот и двата странични корпи; ве молиме измерете ја големината пред да купите : Должината на мијалникот треба да биде ≤32 ", висината на тапа треба да биде ≤16,5", висината помеѓу кабинетот и countertop треба да биде 30 ≥ ". [Голем капацитет] Оваа решетка за садови над мијалникот го користи просторот над мијалникот ефикасно, доволно пространа за семејни дневни потреби, може да има до 32 чинии и 19 плочи, исто така може да складира овошје, тави и други прибор за кујна; Истакнати со држачи за прибор и држач за сечење на табла. [Држач за сунѓер на кујната] - Овој држач за сунѓер на кујната доаѓа со 2 силни чаши за вшмукување, кои овозможуваат да биде лесно да се монтира и отстрани. Дизајнот на вшмукување чаша може да го избегне проблемот со лепак што се држи до вашиот мијалник. [3-во-1 Организатор на мијалник на кујната]-целокупна големина : 7.1''x 2.8''x 1.9 ''. Овој кади за сунѓер на кујната е совршен за 1 сунѓер, 1 четка и 1 стопер за мијалник, што го одржува добро организираниот кујнски мијалник. Преку решетката за сушење на садот за мијалник и држачот за сунѓер од кујната, решетката за јадење од не'рѓосувачки челик Ispecle и мијалник за заштеда на простор, продажба на пакети, 2 пакувања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи