.

.

New
Црвени Божиќни елементи ранец за торбичка за пелена бебе бебе, менување торби со повеќе функции, торба за патување со голем капацитет

Црвени Божиќни елементи ранец за торбичка за пелена бебе бебе, менување торби со повеќе функции, торба за патување со голем

DEN 703.84

Стока
Во продавницата

Голем капацитет - Променливата торба има добро организирана структура и сите видови на корисни џебови. Главниот оддел за да се задржи облека, шишиња, пелени, играчки, млеко во прав и така натаму; Страничните џебови за марамчиња за бебиња, чадор, шишиња или други работи. (Големина : 10.6x7.8x14in). Погодност на страничните џебови за марамчиња за бебиња, чадор, шишиња или други работи. (Големина : 10.6x7.8x14in). Погодност и внимателно - Дополнително широко отворање го прави овој незгоден ранец лесен за наоѓање на најважните работи во нотка, и двојни патенти за лесен пристап и затворање дури и со едната рака. Премиум материјал - Нашата променлива торба направена од ткаенина отпорна на солзи, цврсти патент и шиење ја прават вреќата со пелена издржлива. Лесно за чистење - Машината за пелена за миење на машината, избришете го истуреното млеко на торбите за пелена со влажна крпа во вашиот секојдневен живот. Едноставно и функционално - овој ранец на ранец може да се користи како ранец или чанта. Тоа е елегантно и погодно за многу прилики како шопинг, ресторан, патувања итн. Инаку, практичниот и функционален дизајн го прават овој ранец на торбата со пелена идеален подарок за туширање за бебиња!. Материјал со висок квалитет Оваа торба со пелени се изработени од трајни ткаенини со двојки, две затворени патенти, лесно се бришат чиста. Голем капацитет еден главен џеб со четири џеб за складирање, два страничен џеб за шишиња, еден преден патент џеб за мали предмети. Костума за торба за нехомер на мама и тато дизајнирана како стил, разноврсност и погодност. Модерен ранец што може да го носат и мајки и татковци. Совршен подарок за туширање за бебиња за специјална нова мама! Пакетот вклучува 1 x торба за пелена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи